Odohrané zápasy R2019/2020

Napísal: Jozef sakala on . Posted in Odohrané zápasy

Odohrané zápasy 1.ligy MIX volejbalu R2019/2020
-
Kolo
Dátum
Domáci
Hostia
 Sety
Lopty 
Poznámka
                         
1.
04.11.2018 
Pondelok
19:00
VICTORY
MNB
3:0 (24,19,25)   
06.11.2018 
Streda
19:30
Sokol Letka 3:0  (15,16,14)   
07.11.2018 
Štvrtok 20:00 Radosť Mladí draci 3:0  (16,18,12)   
06.11.2019  Streda  18:30  CORAC  Gr8 Eight  3:0  (13,18,16)   
                 
2.
13.11.2019
Streda
18:30
CORAC Radosť 2:1 (26,-28,20)  zápas prerušený v 4.sete
13.11.2019
Streda
19:50
Mladí draci Sokol 0:3  (-16,-15,-13)   
14.11.2019
Štvrtok
19:30
Letka
VICTORY 0:3  (-16,-23,-23)   
14.11.2019
Štvrtok
19:00
Gr8 Eight
MNB 3:1  (-18,23,13,14)    
                 
  3. 18.11.2019 Pondelok 19:00  VICTORY Mladí draci 3:0  (23,21,15)   
19.11.2019 Utorok 19:30  MNB Letka 3:2  (20,21,-17,-23,14)   
20.11.2019 Streda 19:30  SOKOL CORAC     preložený na neurčito (CORAC) 
21.11.2019  Štvrtok  20:00  Radosť  Gr8 Eight  3:0  (18,17,22)   
                 
4.
27.11.2019
Streda
18:30
CORAC VICTORY 2:2  (-18,24,-22,17,11)   
27.11.2019
Streda
19:50
Mladí draci MNB 3:2  (23,-20,-26,23,12)   
28.11.2019
Štvrtok
20:00
Radosť
Sokol 3:0  (18,17,22)   
28.11.2019  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight Letka  1:3  (-22,20,-21,-22)   
                 
5. 02.12.2019 Pondelok 19:00 VICTORY Radosť 1:3  (-18,20,-22,-16)   
03.12.2019 Utorok 19:30 MNB CORAC 2:3  (-13,20,23,-16,-8)   
05.12.2019 Štvrtok 19:30 Letka Mladí draci 3:2 (-19,-15,23,19,12)   
04.12.2019  Streda  19:30  Sokol  Gr8 Eight  2:3  (15,-22,17,-18,-11)   
                 
6. 11.12.2019  Streda 18:30 CORAC Letka  3:1  (-22,14,20,21)   
11.12.2019 Streda  19:30 Sokol VICTORY 3:0  (21,17,19)   
12.12.2019  Štvrtok 20:00 Radosť  MNB 3:1  (-23,22,20,26)   
12.12.2019  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  Mladí draci  2:3  (-21,-19,12,23,-12)   
                 
7.
14.01.2020  Utorok 19:30 MNB Sokol  0:3 (-22,-18,-11)   
15.01.2020  Streda 19:50  Mladí draci CORAC  3:1  (20,22,-22,22)   
16.01.2020  Štvrtok  19:30  Letka  Radosť     Odložený (Radosť) 
13.01.2020 Pondelok 19:00 VICTORY Gr8 Eight 3:0  (23,14,23)   
                 
8.
22.01.2020  Streda  18:30  CORAC  Mladí draci      Odložený 
22.01.2020  Streda  19:30  Sokol  MNB  3:0  (12,18,22)   
23.01.2020  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  VICTORY  0:3  (-11,-21,-14)   
23.01.2020  Štvrtok  20:00  Radosť  Letka  3:0  (23,22,17)   
                 
9.
27.01.2020  Pondelok  19:00  VICTORY  Sokol  2:3  (21,20,-21,-20,-13)   
28.01.2020  Utorok 19:30 MNB  Radosť  0:3  (-16,-13,-22)   
29.01.2020  Streda  19:50  Mladí draci Gr8 Eight  3:2  (21,23,-15,14,12)   
30.01.2020  Štvrtok  19:30  Letka  Corac  1:3  (-16,21,-20,-14)   
                 
10. 05.02.2020  Streda  18:30  Corac  MNB      preložený (MNB) 
05.02.2020  Streda  19:50  Mladí draci  Letka  1:3  (-9,-14,16,-15)   
06.02.2020  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  Sokol      preložený (Sokol) 
06.02.2020  Štvrtok  20:00  Radosť  VICTORY      Preložený (Victory) 
                 
11.
10.02.2020  Pondelok  19:00  VICTORY  CORAC  0:3  (-19,-17,-14)   
11.02.2020  Utorok  19:30  MNB  Mladí draci  2:3  (21,-20,-20,23,-5)   
12.02.2020  Streda  19:30  Sokol  Radosť  3:2  (-21,18,-22,15,10)   
13.02.2020  Štvrtok  19:30  Letka  Gr8 Eight  3:2  (18,-16,-19,18,13)   
                 
12. 26.02.2020 Streda  18:30  CORAC  Sokol      prerušená za stavu 2:2 
26.02.2020  Streda  19:50  Mladí draci  VICTORY      preložený VICTORY 
27.02.2020  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  Radosť  0:3  (-15,-21,-12)   
27.02.2020  Štvrtok  19:30  Letka  MNB  3:1  (13,22,-20,20)   
                 
13. 02.03.2020  Pondelok  19:00  VICTORY  Letka      preložené na 09.03.2020 Letka
03.03.2020  Utorok  19:30  MNB  Gr8 Eight  2:3  (-20,20,-22,20,-9)   
04.03.2020  Streda  19:30  Sokol  Mladí draci  3:0  (15,18,18)   
05.03.2020  Štvrtok  20:00  Radosť  Corac       
                 
14.
10.03.2020  Utorok  19:30  MNB  VICTORY       
11.03.2020  Streda  19:50  Mladí draci  Radosť       
12.03.2020  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  Corac       
13.03.2020  Štvrtok  19:30  Letka  Sokol       
                 

 

Bodovanie: 3:0,3:1 - 3b, 3:2 - 2b, 2:3 - 1b, 1:3,0:3 - 0