PLánované zápasy 2019/2020

Napísal: Super User on . Posted in Plánované zápasy

 

Plánované zápasy 1.ligy MIX volejbalu 2019/2020
-
Kolo
Dátum
Miesto
Domáci
Hostia
Poznámka
 
1.
04.11.2019
Pondelok
19:00
Gymnázium Metodová 2
VICTORY MNB Odohrané 
06.11.2019
Streda
19:30
Sokolovňa, Sokolská 1
Sokol Letka Odohrané 
07.11.2019
Štvrtok
20:00
ZŠ Karloveská 32
Radosť Mladí draci Odohrané 
06.11.2019 Streda  18:30 
FEI STU Mlynská dolina
CORAC  Gr8 Eight  Odohrané 
 
2.
13.11.2019
Streda
18:30
FEI STU Mlynská dolina
CORAC Radosť
13.11.2019
Streda
19:50
FCHPT STU Bratislava, Radlinského 9 Mladí draci Sokol Odohrané 
14.11.2019
Štvrtok
19:30
ZŠ Košická 8
Letka VICTORY Odohrané 
14.11.2019  Štvrtok  19:00  ZŠ Tbiliská  Gr8 Eight MNB  Odohrané
 
3.
18.11.2019
Pondelok
19:00
Gymnázium Metodová 2
VICTORY
Mladí draci Odohrané 
19.11.2019
Utorok
19:30
ZŠ Vazovová 4
MNB
Letka Odohrané
20.11.2019
Streda
19:30
Sokolovňa, Sokolská 1
Sokol CORAC Preložené na neurčito (Corac) 
21.11.2019  Štvrtok  20:00  ZŠ Karloveská 32 Radosť Gr8 Eight  Odohrané 
 
4. 
27.11.2019
Streda
18:30
FEI STU Mlynská dolina
CORAC
VICTORY Odohrané
27.11.2019
Streda
19:50
FCHPT STU Bratislava, Radlinského 9 Mladí draci MNB Odohrané 
28.11.2019 Štvrtok 20:00 ZŠ Karloveská 32 Radosť Sokol Odohrané 
28.11.2019  Štvrtok  19:00  ZŠ Tbiliská  Gr8 Eight  Letka  Odohrané 
 
5. 02.12.2019 Pondelok 19:00 Gymnázium Metodová 2 VICTORY Radosť Odohrané 
03.12.2019 Utorok 19:30
ZŠ Vazovova 2
MNB CORAC Odohrané
05.12.2019 Štvrtok 19:30
ZŠ Košická 8
Letka Mladí draci Odohrané
04.12.2019  Streda  19:30 
Sokolovňa, Sokolská 1
Sokol  Gr8 Eight  Odohrané
 
6. 11.12.2019 Streda 18:30
FEI STU Mlynská dolina
CORAC Letka Odohrané 
11.12.2019 Streda 19:30
Sokolovňa, Sokolská 1
Sokol VICTORY Odohrané
12.12.2019 Štvrtok 20:00
ZŠ Karloveská 32
Radosť MNB Odohrané
12.12.2019  Štvrtok  19:00  ZŠ Tbiliská  Gr8 Eight Mladí draci  Odohrané
16.12.2019 - 22.12.2019 Hracie voľno
23.12.2019 - 05.01.2020 Vianočné prázdniny
 06.01.2020 - 12.01.2020 Hracie voľno
 
7.
14.01.2020
Utorok
19:30
ZŠ Vazovová 4
MNB Sokol Odohrané
15.01.2020
Streda
19:50
FCHPT STU Bratislava, Radlinského 9 Mladí dracii CORAC Odohrané 
16.01.2020
Štvrtok
19:30
ZŠ Košická 8
Letka Radosť Odložené na neurčito (Radosť) 
13.01.2020
Pondelok
19:00
Gymnázium Metodová 2
VICTORY Gr8 Eight Odohrané
 
 ODVETY
8.
23.01.2020
Štvrtok
19:00
ZŠ Tbiliská Gr8Eight VICTORY Odohrané
22.01.2020
Streda
19:30
Sokolovňa, Sokolská 1
Sokol MNB Odohrané 
23.01.2020
Štvrtok
20:00
ZŠ Karloveská 32
Radosť Letka Odohrané 
22.01.2020 Streda 18:30
FEI STU Mlynská dolina
CORAC Mladí draci Odložené na neurčito (CORAC)  
 
9.
29.01.2020
Streda
18:50
FCHPT STU Bratislava, Radlinského 9 Mladí draci Gr8Eight Odohrané 
30.01.2020
Štvrtok
19:30
ZŠ Košická 8 Letka CORAC Odohrané 
28.01.2020
Utorok
19:30
ZŠ Vazovová 4
MNB Radosť Odohrané 
27.01.2020 Pondelok 19:00 Gymnázium Metodová 2 VICTORY SOKOL Odohrané 
 
10.
06.02.2020
Štvrtok
19:00
ZŠ Tbiliská Gr8 Eight Sokol Odohrané
06.02.2020
Štvrtok
19:30
ZŠ Karloveská 32
Radosť VICTORY Preložené Victory
05.02.2020
Streda
18:30
FEI STU Mlynská dolina
CORAC MNB Preložené MNB
05.02.2020 Streda 18:50 FCHPT STU Bratislava, Radlinského 9 Mladi draci Letka Odohrané 
 
11.
10.02.2020 Pondelok 19:00 Gymnázium Metodová 2  VICTORY CORAC Odohrané 
11.02.2020 Utorok 19:30 ZŠ Vazovova 4 MNB Mladí draci Odohrané
12.02.2020 Streda 19:30 Sokolovňa, Sokolská1  Sokol Radosť  Odohrané 
13.02.2020 Štvrtok  19:30  ZŠ Košická 8  Letka Gr8 Eight  Odohrané 
 17.02.2020 - 23.02.2020 jarné prázdniny
12. 26.02.2020  Streda  18:30 FEI STU Mlynská dolina  CORAC  Sokol 
26.02.2020  Streda  19:50  FCHPT STU BA, Radlinského 9  Mladí draci  VICTORY  preložené Victory 
27.02.2020  Štvrtok  19:00  ZŠ Tbiliská   Gr8 Eight  Radosť  Odohrané 
27.02.2020  Štvrtok  19:30  ZŠ Košická 8  Letka  MNB  Odohrané
 
13. 02.03.2020  Pondelok  19:00  Gymnázium Metodova 2  VICTORY  Letka  preložené na 09.03.2020 Letka
03.03.2020  Utorok  19:30  ZŠ Vazovova 4  MNB  Gr8 Eight  Odohrané 
04.03.2020  Streda  19:30  Sokolovňa, Sokolská 1  Sokol  Mladí draci  Odohrané 
05.03.2020  Štvrtok  20:00  ZŠ Karloveská 32  Radosť  CORAC   
 
 
14.
10.03.2020 Utorok  19:30  ZŠ Vazovova 4  MNB  VICTORY   
11.03.2020  Streda  19:50  FCHPT STU BA, Radlinského 9  Mladí draci  Radosť   
12.03.2020  Štvrtok  19:00  ZŠ Tbiliská  Gr8 Eight  CORAC   
12.03.2020  Štvrtok  19:30  ZŠ Košická 8  Letka  Sokol   
 16.03.2020 - 22.03.2020 - hracie voľno
 
Play off od 23.03.2020

Bodovanie : 3:0, 3:1 =1b, 3:2=2b, 2:3=1b, 1:3, 0:3 =0b

V prípade, že nájdete nejaké nezrovnálosti, prosím dajte vedieť, aby som to mohol opraviť. Ďakujem