• Letka

    ŠK Letka v sezóne 2019/2020

  • ŠK Letka2
    Letka2 v sezóne 2015/2016
  • MNB
    MNB
  • Corac
    Corac v sezóne 2015/2016
  • TJ Sokol

    TJ Sokol Bratislava v sezóne 2019/2020

  • VICTORY

    Victory v sezóne 2019/2020

  • Gr8 Eight

    Gr8 Eight v sezóne 2019/2020

  • Mladi draci

    Mladi draci v sezóne 2019/2020

  • Radosť

    Družstvo Radosť v sezóne 2019/2020

  • Družstvo AJETO v sezóne 2016-2017
    Družstvo AJETO v sezóne 2016-2017
  • Fénix
    Družstvo Fénix v sezóne 2015/2016
  • Stupafské zelé
    Družstvo Stupafské zelé v sezóne 2016-2017
  • Plánované zápasy

  • 24 512
    Odohrané zápasy

  • Tabuľky MIX ligy

  • Propozície KUMIX

  • Kniha
    Adresár družstiev 1.MIX volejbalovej ligy - Iba pre registrovaných

Odohrané zápasy R2018/2019 archiv

Napísal: Jozef sakala on . Posted in Odohrané zápasy

Odohrané zápasy nadstavby 1.ligy MIX volejbalu R2018/2019 Archiv
-
Kolo
Dátum
Domáci
Hostia
Sety
Lopty
Poznámka
                 
  Štvrťfinále        
Radosť
      Voľno
20.03.2019
Streda
19:30
Sokol Stupafské želé 3:1 (-25,13,10,14)  
20.03.2019
Streda
18:30
Corac Letka 3:0    
18.03.2019
Pondelok 19:00 VICTORY MNB 3:0 (10,26,20) Preložený na 25.03.2019 
                 
semifinále 
   
04.04.2019
Štvrtok
20:00
Radosť VICTORY 3:0  (12,21,16)  o 1. až 4. miesto 
03.04.2019
Streda
19:30
SOKOL CORAC 1:3  (-18,-23,13,-19)  o 2. až 3. miesto 
 
 
 
MNB
      5. miesto 
04.04.2019  Štvrtok  19:30  Letka  Stupafské želé  3:0  (12,18,22)  o 6. až 7. miesto 
                 
    finále   Štvrtok  20:00  Radosť  Corac  1:3  (19,-21,20,16)  o 1. miesto - zápas preložený na 2.5.2019
  Streda  19:30  Sokol  Victory  3:0  (18,19,24)  o 3. miesto 
16.04.2019  Utorok  20:30  MNB  Letka  3:0  (15,24,11)  o 5.miesto 
      Stupafské želé        voľno
         
Odohrané zápasy 1.ligy MIX volejbalu R2018/2019
-
Kolo
Dátum
Domáci
Hostia
 Sety
Lopty 
Poznámka
                         
1.
06.11.2018 
Utorok
20:30
MNB
LETKA
3:1  (14,17,-23,17)   
07.11.2018 
Streda
19:30
Sokol VICTORY 3:2  (16,12,-17,-22,10)   
08.11.2018 
Štvrtok 20:00 Radosť Stupafské želé 3:1  (22,17,-23,12)   
                 
2.
14.11.2018
Streda
18:30
CORAC Radosť 3:1  (25,-16,18,18)   
15.11.2018
Štvrtok
19:30
LETKA Sokol 2:3  (24,23,-13,-16,-5)   
15.11.2018
Štvrtok
20:00
Stupafské želé
MNB 1:3  (-17,-11,14,-22)   
                 
  3. 19.11.2018 Pondelok 19:00  VICTORY LETKA 3:0  (0,0,0)  kontumačne
20.11.2018 Utorok 20:30  MNB CORAC 0:3  (-15,-20,-20)  preložené CORAC 
21.11.2018 Streda 19:30  SOKOL Stupafské želé 3:0  (16,15,20)   
                 
4.
28.11.2018
Streda
18:30
CORAC Sokol 3:1  (21,-24,19,17)   
29.11.2018
Štvrtok
20:00
Stupafské želé VICTORY 0:3  (-16,-11,-23)   
29.11.2018
Štvrtok
20:00
Radosť
MNB 3:1  (13,22,-21,21)   
                 
5. 03.12.2018 Pondelok 19:00 VICTORY CORAC 0:3  (-19,-19,-18)   
05.12.2018 Streda 19:30 Sokol Radosť 2:3  (17,-23,-20,23,-18)   
06.12.2018 Štvrtok 19:30 Letka Stupafské želé 3:2  (19,-21,13,-15,12)   
                 
6. 11.12.2018  Utorok 20:30 MNB  SOKOL  2:3  (17,-18,-14,22,-11)   
12.12.2018 Streda  18:30 CORAC  LETKA  3:0    Kontumácia
13.12.2018  Štvrtok 20:00 Radosť  VICTORY  3:0  (21,11,22)   
                 
7.
07.01.2019  Pondelok 19:00 VICTORY  MNB  3:1  (17,-21,14,20)   
10.01.2019  Štvrtok 19:30  LETKA  Radosť  0:3  (-19,-24,-21)   
10.01.2019  Štvrtok  20:00  Stupafské želé  CORAC      AM skrečované
                 
8.
15.01.2019  Utorok  20:30  MNB  VICTORY  0:3  (-21,-23,-17)   
16.01.2019  Streda  18:30  CORAC  Stupafské želé      AM skrečované
17.01.2019  Štvrtok  20:00  Radosť  Letka  3:1  (-22,12,14,21)  
                 
9. 21.01.2019  Pondelok  19:00  VICTORY  Radosť  0:3  (-24,-22,-23)   
23.01.2019  Streda  19:30  SOKOL  MNB  3:0  (20,16,17)   
24.01.2019  Štvrtok  19:30  LETKA  CORAC      AM skrečované
                 
10.
30.01.2019 Streda  18:30 CORAC  VICTORY  3:2  (17,-20,15,-21,11)   
31.01.2019  Štvrtok  20:00  Radosť  SOKOL  2:3  (-19,-17,21,15,-10)   
31.01.2019  Štvrtok  20:00  Stupafské želé  LETKA  1:3  (-16,-18,19,-17)   
                 
11. 04.02.2019  Pondelok  19:00 VICTORY Stupafské želé  3:0  (21,19,17)   
05.02.2019  Utorok  20:30  MNB  Radosť  0:3  (-21,-23,-19)   
06.02.2019  Streda  19:30  SOKOL  CORAC  3:1  (-23,23,19,22)   
                 
12. 13.02.2019  Streda  18:30  CORAC  MNB  3:1  (17,20,-23,22)   
14.02.2019  Štvrtok  19:30  LETKA  VICTORY  0:3  (-13,-13,-16)   
14.02.2019  Štvrtok  20:00  Stupafské želé  SOKOL  0:3  (-12,-19,-20)   
                 
13.  19.02.2019  Utorok  20:30  MNB  Stupafské želé  3:0  (22,19,13)   
20.02.2019  Streda  19:30  SOKOL  LETKA  3:1  (15,19,-24,17)   
21.02.2019  Štvrtok  20:00  Radosť  CORAC  1:3  (-11,-16,22,-21)   
                 
14. 04.03.2019  Pondelok  19:00  VICTORY  SOKOL  2:3  (-18,22,18,-24,-12)   
07.03.2019  Štvrtok  19:30  LETKA  MNB      AM skrečované 
07.03.2019  Štvrtok  20:00  Stupafské želé Radosť 0:3  (-18,-20,-17)   

 

Bodovanie: 3:0,3:1 - 3b, 3:2 - 2b, 2:3 - 1b, 1:3,0:3 - 0

Odohrané zápasy R2019/2020

Napísal: Jozef sakala on . Posted in Odohrané zápasy

Odohrané zápasy 1.ligy MIX volejbalu R2019/2020
-
Kolo
Dátum
Domáci
Hostia
 Sety
Lopty 
Poznámka
                         
1.
04.11.2018 
Pondelok
19:00
VICTORY
MNB
3:0 (24,19,25)   
06.11.2018 
Streda
19:30
Sokol Letka 3:0  (15,16,14)   
07.11.2018 
Štvrtok 20:00 Radosť Mladí draci 3:0  (16,18,12)   
06.11.2019  Streda  18:30  CORAC  Gr8 Eight  3:0  (13,18,16)   
                 
2.
13.11.2019
Streda
18:30
CORAC Radosť 2:1 (26,-28,20)  zápas prerušený v 4.sete
13.11.2019
Streda
19:50
Mladí draci Sokol 0:3  (-16,-15,-13)   
14.11.2019
Štvrtok
19:30
Letka
VICTORY 0:3  (-16,-23,-23)   
14.11.2019
Štvrtok
19:00
Gr8 Eight
MNB 3:1  (-18,23,13,14)    
                 
  3. 18.11.2019 Pondelok 19:00  VICTORY Mladí draci 3:0  (23,21,15)   
19.11.2019 Utorok 19:30  MNB Letka 3:2  (20,21,-17,-23,14)   
20.11.2019 Streda 19:30  SOKOL CORAC     preložený na neurčito (CORAC) 
21.11.2019  Štvrtok  20:00  Radosť  Gr8 Eight  3:0  (18,17,22)   
                 
4.
27.11.2019
Streda
18:30
CORAC VICTORY 2:2  (-18,24,-22,17,11)   
27.11.2019
Streda
19:50
Mladí draci MNB 3:2  (23,-20,-26,23,12)   
28.11.2019
Štvrtok
20:00
Radosť
Sokol 3:0  (18,17,22)   
28.11.2019  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight Letka  1:3  (-22,20,-21,-22)   
                 
5. 02.12.2019 Pondelok 19:00 VICTORY Radosť 1:3  (-18,20,-22,-16)   
03.12.2019 Utorok 19:30 MNB CORAC 2:3  (-13,20,23,-16,-8)   
05.12.2019 Štvrtok 19:30 Letka Mladí draci 3:2 (-19,-15,23,19,12)   
04.12.2019  Streda  19:30  Sokol  Gr8 Eight  2:3  (15,-22,17,-18,-11)   
                 
6. 11.12.2019  Streda 18:30 CORAC Letka  3:1  (-22,14,20,21)   
11.12.2019 Streda  19:30 Sokol VICTORY 3:0  (21,17,19)   
12.12.2019  Štvrtok 20:00 Radosť  MNB 3:1  (-23,22,20,26)   
12.12.2019  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  Mladí draci  2:3  (-21,-19,12,23,-12)   
                 
7.
14.01.2020  Utorok 19:30 MNB Sokol  0:3 (-22,-18,-11)   
15.01.2020  Streda 19:50  Mladí draci CORAC  3:1  (20,22,-22,22)   
16.01.2020  Štvrtok  19:30  Letka  Radosť     Odložený (Radosť) 
13.01.2020 Pondelok 19:00 VICTORY Gr8 Eight 3:0  (23,14,23)   
                 
8.
22.01.2020  Streda  18:30  CORAC  Mladí draci      Odložený 
22.01.2020  Streda  19:30  Sokol  MNB  3:0  (12,18,22)   
23.01.2020  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  VICTORY  0:3  (-11,-21,-14)   
23.01.2020  Štvrtok  20:00  Radosť  Letka  3:0  (23,22,17)   
                 
9.
27.01.2020  Pondelok  19:00  VICTORY  Sokol  2:3  (21,20,-21,-20,-13)   
28.01.2020  Utorok 19:30 MNB  Radosť  0:3  (-16,-13,-22)   
29.01.2020  Streda  19:50  Mladí draci Gr8 Eight  3:2  (21,23,-15,14,12)   
30.01.2020  Štvrtok  19:30  Letka  Corac  1:3  (-16,21,-20,-14)   
                 
10. 05.02.2020  Streda  18:30  Corac  MNB      preložený (MNB) 
05.02.2020  Streda  19:50  Mladí draci  Letka  1:3  (-9,-14,16,-15)   
06.02.2020  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  Sokol      preložený (Sokol) 
06.02.2020  Štvrtok  20:00  Radosť  VICTORY      Preložený (Victory) 
                 
11.
10.02.2020  Pondelok  19:00  VICTORY  CORAC  0:3  (-19,-17,-14)   
11.02.2020  Utorok  19:30  MNB  Mladí draci  2:3  (21,-20,-20,23,-5)   
12.02.2020  Streda  19:30  Sokol  Radosť  3:2  (-21,18,-22,15,10)   
13.02.2020  Štvrtok  19:30  Letka  Gr8 Eight  3:2  (18,-16,-19,18,13)   
                 
12. 26.02.2020 Streda  18:30  CORAC  Sokol      prerušená za stavu 2:2 
26.02.2020  Streda  19:50  Mladí draci  VICTORY      preložený VICTORY 
27.02.2020  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  Radosť  0:3  (-15,-21,-12)   
27.02.2020  Štvrtok  19:30  Letka  MNB  3:1  (13,22,-20,20)   
                 
13. 02.03.2020  Pondelok  19:00  VICTORY  Letka      preložené na 09.03.2020 Letka
03.03.2020  Utorok  19:30  MNB  Gr8 Eight  2:3  (-20,20,-22,20,-9)   
04.03.2020  Streda  19:30  Sokol  Mladí draci  3:0  (15,18,18)   
05.03.2020  Štvrtok  20:00  Radosť  Corac       
                 
14.
10.03.2020  Utorok  19:30  MNB  VICTORY       
11.03.2020  Streda  19:50  Mladí draci  Radosť       
12.03.2020  Štvrtok  19:00  Gr8 Eight  Corac       
13.03.2020  Štvrtok  19:30  Letka  Sokol       
                 

 

Bodovanie: 3:0,3:1 - 3b, 3:2 - 2b, 2:3 - 1b, 1:3,0:3 - 0

TJ Sokol

TJ Sokol

TJ Sokol Bratislava v sezóne 2019/2020

Radosť

Radosť

Radosť v sezóne 2019/2020

Mladi draci

Mladi draci

Mladí draci v sezóne 2019/2020

Letka

Letka

ŠK Letka v sezóne 2019-2020

Gr8 Eight

Gr8 Eight

Gr8 Eight v sezóne 2019/2020

Corac

Corac

Corac v sezóne 2015/2016
Ajeto

Ajeto

Ajeto v sezóne 2016-2017
Fénix

Fénix

Fénix v sezóne 2015/2016
VICTORY

VICTORY

VICTORY v sezóne 2019/2020

MNB

MNB

MNB v sezóne 2014/2015